Kształcimy w zawodach:

technik geodeta

technik geolog

technik budowy dróg

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    technik informatyk     

 

                                                                                                 



 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      

 

FINAŁ IV MAZOWIECKIEGO KONKURSU PRAKTYCZNEJ WIEDZY GEODEZYJNEJ

8 lutego 2015 odbył się w naszej Szkole finał IV Mazowieckiego Konkursu Praktycznej Wiedzy Geodezyjnej.

Uczestników konkursu oceniała komisja składająca się z przedstawicieli firm geodezyjnych.

 

Wszyscy członkowie komisji są absolwentami Techników Geodezyjnych oraz Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej. Każdy od wielu lat działa czynnie w produkcji, wykonując i nadzorując prace geodezyjne z zakresów pomiarów podstawowych, obsługi i nadzoru eksploatacyjnego inwestycji budowlanych, prac geodezyjnych do celów prawnych.

Komisja w obecnym składzie spotkała się po raz drugi a przewodniczący – pan Grzegorz Kamiński jest związany z Konkursem od początku jego istnienia.

 

W pierwszych dwóch etapach Konkursu uczestniczyły Szkoły Geodezyjne z Warszawy, Żelechowa, Radomia, Ostrołęki, Sochaczewa, Płocka i Mińska Mazowieckiego.

Do finału zakwalifikowało się czternastu uczniów, przedstawicieli Techników z Warszawy i Żelechowa.

 

Wyniki uczestników finału:

miejsce

Nazwisko i Imię

klasa

Szkoła

etap I testy

etap II zadania

etap III ustny

S etapy I-III

1

Kacprzak Weronika

4H

TGGD W-wa

35

31

35

101

2

Dziubak Damian

4b

TG Żelechów

36

35

26

97

3

Czachowicz Artur

3E

TGGD W-wa

39

26

29

94

4

Kwaśny Rafał

4b

TG Żelechów

34

30

25

89

5

Jankowski Paweł

4E

TGGD W-wa

37

20

31

88

Książek Krzysztof

3E

TGGD W-wa

39

18

31

88

7

Szostek Kamil

4b

TG Żelechów

35

51

 

86

Paska Martyna

3H

TGGD W-wa

34

26

26

86

9

Nosarzewski Michał

3E

TGGD W-wa

40

21

17

78

10

Gajewska Joanna

3H

TGGD W-wa

35

26

14

75

11

Zasada Maciej

4H

TGGD W-wa

34

24

14

72

Gajda Łukasz

4b

TG Żelechów

36

21

15

72

13

Pietrow Adrian

4E

TGGD W-wa

30

29

2

61

14

Rybicka Marta

3

TG Żelechów

34

23

0

57

Dyplomy uczestnikom wręczył Dziekan Wydziału Geodezji i Kartografii Politechniki Warszawskiej
dr inż. Janusz Walo prof. PW. absolwent Technikum Geodezyjnego w Żelechowie.

 

 Sześć pierwszych osób otrzymało nagrody rzeczowe i pieniężne.

 

Wszyscy finaliści otrzymali pamiątkowe dyplomy.

 

Dziękujemy sponsorom za wkład w organizację finału i nagrody dla laureatów.

Sponsor

link

adres

Stanisław Grodzicki

sponsor główny i inicjator konkursu

Geoimpuls
Grzegorz Kamiński i Robert Roszak-Kasza

http://www.geoimpuls.eu/

ul. Marywilska 59
03-042 Warszawa
tel. 667 998 737

Limbus
Przedsiębiorstwo Geodezyjne
Bogna Marta Bojar

 

ul. Niemcewicza 26 lok. 120
02-306 Warszawa
tel. 604 788 515

Geo-Astra
Witold Paszkowski

http://www.geo-astra.pl/

ul. Radomska 4/3
02-323 Warszawa
tel. 531 600 531

Tadeusz Rek

 

 

Rafał Rutkowski

http://www.rutkowskirafal.waw.pl/

 

Nauczyciele TGGD Warszawa:
Małgorzata Augustowska,
Zbigniew Jończyk
Krzysztof Józefowicz
Sylwia Mikulska
Ewa Panasiuk
Łukasz Podołowski
Ewa Rogowska
Elżbieta Smużyńska-Kapuścińska
Małgorzata Szczygielska-Cichy
Bożena Wasielewska

 

 

GALERIA

Wars i Sawa - program wspierania uzdolnionych

Deutsch-Wagen-Tour

Biuletyn Informacji Publicznej

***     Szkoła z tradycjami      ***      Istnieje od 1916 roku     ***    Szkoła z tradycjami     ***