Kształcimy w zawodach:

technik geodeta

technik geolog

technik budowy dróg

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    technik informatyk     

 

                                                                                                  

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      

 

ZŁOTE 14 WRĘCZONE!

 

Początek wiosny to czas, w którym Samorząd Uczniowski naszego technikum przyznaje wyróżniającym się nauczycielom zaszczytne wyróżniania – Złote 14. W tegorocznej edycji tryumfowali: 

 p. Ewa Szewczyk, czyli ,,MINERWA MCGONAGALL” - nauczyciel będący uosobieniem sprawiedliwości, to ktoś kto mógłby powtórzyć za Minerwą: Wyglądasz bardzo zdrowo, Potter, więc wybacz mi, ale nie zwolnię cię z obowiązku odrobienia pracy domowej. Chyba że byś umarł, wtedy możesz śmiało czuć się zwolniony.

 

p. Łukasz Podołowski, czyli ,,IMPERATOR” - nauczyciel siejący postrach, najbardziej wymagający z całego Grona Pedagogicznego. Niektórzy uczniowie odnoszą wrażenie, że bez wątpliwości stoi po ciemnej stronie mocy!

 

p. Ewa Panasiuk, czyli ,,OLAF Z KRAINY LODU” - nauczyciel, który mógłby powiedzieć za Olafem: „dla niektórych warto się roztopić”, zawsze niesie pomoc uczniom, można z nim porozmawiać i na nim polegać.

 

p. Rafał Rutkowski, czyli ,,TERMINATOR” - „I’ll be back!” zdaje się mawiać ten niestrudzony w pełnieniu powierzonej misji nauczyciel. Podczas dyżurów przy wejściu do szkoły, na korytarzu, wc, najwyraźniej widać jak z oddaniem realizuje postawione mu cele.

 

p. Izabela Wielgórska, czyli  „KRÓLOWA ŚNIEGU” - nauczyciel tajemniczy, chłodny w ocenach, powściągliwy w reakcjach, jego jedno spojrzenie wystarczy, aby ucznia zmroziło na kwadrans.

 

 

Wars i Sawa - program wspierania uzdolnionych

Deutsch-Wagen-Tour

Biuletyn Informacji Publicznej

***     Szkoła z tradycjami      ***      Istnieje od 1916 roku     ***    Szkoła z tradycjami     ***