Kształcimy w zawodach:

technik geodeta

technik geolog

technik budowy dróg

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    technik informatyk     

 

                                                                                                 



 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      

 

Zebrania z rodzicami 12.11.2019r. (wtorek)

                                           Zebranie z rodzicami klas pierwszych godz. 17.00

                                            Zebrania klas 2-4 godz. 17.30                    

 Szczegółowe informacje:

 

klasa

wychowawca

budynek

sala

1pco

      Wrzesińska Małgorzata

Szanajcy 17/19

26

1pd

      Olech Anna

Szanajcy 17/19

36

1pi

      Beczek Adam

Szanajcy 5

13

1pg

      Żmijewska Barbara

Szanajcy 5

27

1pe

        Adolf Sylwia

Szanajcy 5

3

1pt

      Jaworski Mateusz

Szanajcy 17/19

22

1bo

      Zielińska Monika

Szanajcy 17/19

37

1d

       Pastuszak Magdalena

Szanajcy 17/19

27

1i

       Gutowska Ewa

Szanajcy 5

5

1g

       Wcisło Anna

Szanajcy 5

2

1e

       Paradowski Krzysztof

Szanajcy 5

7

1t

       Piekut Anna

Szanajcy 17/19

05

2b

Garwacki Tomasz

Szanajcy 17/19

3

2e

Szewczyk Ewa

Szanajcy 5

23a

2g

Bednarczyk Anna

Szanajcy 5

4

2t

Cieślak Ewa

Szanajcy 17/19

21

2d

Borsuk – Krawczuk Justyna

Szanajcy 17/19

9

2i

Szczepocka Anetta

Szanajcy 5

22

2k

Czujkiewicz -  Rasztawicka Monika

Szanajcy 5

19

2s

Szczęsna Katarzyna

Szanajcy 5

29

3g

Gorzkiewicz – Ładniak Iwona

Szanajcy 5

28

3bc

      Michnowska Bożena

Szanajcy 17/19

28

3t

       Tomaszkiewicz Dorota

Szanajcy 17/19

23

3d

Grzesik Bożena

Szanajcy 17/19

33

3i

Chebda Kamila

Szanajcy 5

14

4t

Mac Teresa

Szanajcy 17/19

4

4e

       Walczyński Ryszard

Szanajcy 5

6

4 gf

       Podołowski  Łukasz

Szanajcy 5

18

4 bo

       Cal Krzysztof

Szanajcy 17/19

38

 

Po zebraniach z wychowawcami dzień otwarty (możliwość rozmowy z każdym nauczycielem). Nauczyciele będą dyżurowali do godz. 19.00. Wychowawcy będą dostępni w salach w których mieli zebrania. Pozostali nauczyciele czekają na Państwa:

budynek przy ulicy Szanajcy 5 na 1 piętrze w holu

budynek przy ulicy Szanajcy 17/19 na 1 piętrze w holu

Cegłowska Beata

Bodzento Roman

Duvnjak Ewa

Bolek Jarosław

Garbowski Jarosław

Chłopaś Maja

Gołębiewski Grzegorz

Dąbrowska Joanna

Jończyk Zbigniew

Falkiewicz Karol

Kacprzak Weronika

Kacprzak Leszek

Kresiński Jacek

Kurek Agnieszka

Kraszewski Krzysztof

Michalak Mariusz

Lewandowski Krzysztof

Skotnicka Joanna

Materowicz Agata

Sowa Andrzej

Meszyńska Urszula

Stolarek Sebastian

Mikulska Sylwia

Sutkowski Zdzisław

Mierzejewska – Krupińska Małgorzata

Sukiennik Cezary

Rogal Rafał

 

Rutkowski Rafał

 

Szczygielska - Cichy Małgorzata

 

Żuprański Piotr

 

 

Kadra kierownicza:

 

Izabela Wielgórska -  Szanajcy 5 gab. 10

 Elżbieta Smużyńska – Kapuścińska -  Szanajcy 5 gab. 11

 Martyna Bandurewicz - Szanajcy 17/19 gab.2

 Dorota Stachoń - Szanajcy 17/19 gab. 30

 Pedagog – Renata Wilińska Szanajcy 5 gab. 38

 Pedagog -  Katarzyna Klonowska Szanajcy 17/19 gab.17

 Psycholog – Katarzyna Kwiatkowska 17/19 gab.17

 12.11. 2019 godz. 18.15 – zebranie szkolnej Rady Rodziców w sali 34 – Szanajcy 5

Wars i Sawa - program wspierania uzdolnionych

Deutsch-Wagen-Tour

Biuletyn Informacji Publicznej

***     Szkoła z tradycjami      ***      Istnieje od 1916 roku     ***    Szkoła z tradycjami     ***