Kształcimy w zawodach:

technik geodeta

technik geolog

technik budowy dróg

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    technik informatyk     

 

                                                                                                 



 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      

 

Nauczyciele

Dyrektor szkoły: Augustowska Małgorzata.

Zastępcy:  Wielgórska Izabela, Bandurewicz Martyna.

Kierownik ds. szkolenia praktycznego: Smużyńska - Kapuścińska Elżbieta, Stachoń Dorota.

Język polski: Wielgórska Izabela, Bednarczyk Anna, Grzesik Bożena, Adolf Sylwia.

Język angielski: Gutowska Ewa, Tomaszkiewicz Dorota, Borsuk – Krawczuk Justyna, Wcisło Anna, Bodzento Roman.

Język rosyjski: Meszyńska Urszula.

Język niemiecki: Piekut Anna, Stachoń Dorota, Szczepocka Anetta.

Historia: Dąbrowska Joanna, Zielińska Monika.

WOS: Bandurewicz Martyna,

Biologia: Mierzejewska – Krupińska Małgorzata.

Geografia: Cal Krzysztof, Podołowski Łukasz.

Chemia: Żmijewska Barbara.

Fizyka: Michalak Mariusz, Żmijewska Barbara.

Matematyka: Szczęsna Katarzyna, Szewczyk Ewa, Mac Teresa, Olech Anna, Czujkiewicz – Rasztawicka Monika, Duvnjak Ewa.

Edukacja dla bezpieczeństwa: Cal Krzysztof.

Podstawy przedsiębiorczości: Cegłowska Beata, Piekut Anna,.

Religia: Kraszewski Krzysztof.

Filozofia: Kraszewski Krzysztof.

Wychowanie fizyczne: Ładniak - Gorzkiewicz Iwona, Cieślak Ewa, Walczyński Ryszard, Jaworski Mateusz, Paradowski Krzysztof, Sowa Andrzej.

Przedmioty zawodowe/geodezja: Augustowska Małgorzata, Szczygielska - Cichy Małgorzata, Smużyńska - Kapuścińska Elżbieta, Rutkowski Rafał, Jończyk Zbigniew, Podołowski Łukasz ,Kacprzak Weronika, Mikulska Sylwia.

Przedmioty zawodowe/geolog: Wrzesińska Małgorzata, Kacprzak Leszek,

Informatyka: Kurek Agnieszka.

Przedmioty zawodowe/odnawialne źródła energii: Sutkowski Zdzisław, Falkiewicz Karol, Bolek Jarosław

Przedmioty zawodowe/informatyka: Chebda Kamila, Beczek Adam, Gołębiewski Grzegorz, Kresiński Jacek,

Przedmioty zawodowe/grafika i poligrafia: Chebda Kamila, Wrzesińska Małgorzata,  Pastuszak Magdalena, Lewandowski Krzysztof

Przedmioty zawodowe/technik drogownictwa: Michnowska Bożena, Garwacki Tomasz, Sukiennik Cezary. Szczęsna Katarzyna

Pedagog i psycholog: Wilińska Renata, Klonowska Katarzyna, Kwiatkowska Katarzyna.

Biblioteka: Madej Renata.

 

Wars i Sawa - program wspierania uzdolnionych

Deutsch-Wagen-Tour

Biuletyn Informacji Publicznej

***     Szkoła z tradycjami      ***      Istnieje od 1916 roku     ***    Szkoła z tradycjami     ***