Kształcimy w zawodach:

technik geodeta

technik geolog

technik budowy dróg

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    technik informatyk     

 

                                                                                                 



 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      

 

Konsultacje

Nauczyciel

Termin

Godzina

Miejsce

Sala

Adolf Sylwia

piątek

16:00

Szanajcy 17/19

32

Beczek Adam

wtorek

16:00

Szanajcy 5

35

Bednarczy Anna

Poniedziałek (1xw mieś)

Środa

7:15

 14:25

Szanajcy 17/19

 Szanajcy 5

21

 4

Bodzento Roman

wtorek

15:15

Szanajcy 17/19

08

Bolek Jarosław

piątek

8:50

Szanajcy 17/19

27

Borsuk-Krawczuk Justyna

Środa

Poniedziałek 

15:15 maturzyści

15.15

Szanajcy 17/17

 Szanajcy 5

9

36

Cal Krzysztof

Środa - maturzyści

Wtorek*

Czwartek*

piątek

15:15

 

7.00

7.00

14:25

Szanajcy 17/19

 

Szanajcy  5

Szanajcy 17/19

Szanajcy 17/19

38

 

2

38

36

Cegłowska Beata

czwartek

16:00

Szanajcy 17/19

38

Chłopaś Maja

 

 

 

 

Chebda Kamila

poniedziałek

środa

15:15

Szanajcy 5

35

Czujkiewicz-Rasztawicka Monika

wtorek

15:15

Szanajcy 5

19

Dąbrowska Joanna

piątek

15:15

Szanajcy 17/19            

37

Duvnjak Ewa

czwartek

14:25

Szanajcy 5

19

Falkiewicz Karol

poniedziałek

16:00

Szanajcy 17/19

32

Garbowski Jarosław

poniedziałek

12:35

Szanajcy 17/19

 

Garwacki Tomasz

 

 

 

 

Gołębiewski Grzegorz

 

 

 

 

Grzesik Bożena

piątek

15:15

Szanajcy 17/19

21

Gutowska Ewa

czwartek

13:35 lub 15.10

Szanajcy 5

21

Jaworski Mateusz

poniedziałek

15:10

Szanajcy 17/19

 

Jończyk Zbigniew

 

 

 

 

Kacprzak Leszek

piątek

14:25

Szanajcy 17/19

26

Kraszewski Krzysztof

piątek

16:05

Szanajcy 5

23

Kresiński Jacek

 

 

 

 

Kurek Agnieszka

Wg indywidualnych ustaleń

 

Szanajcy 17/19

14

Lewandowski Krzysztof

 

 

 

 

Ładniak- Gorzkiewicz Iwona

poniedziałek

8:00

Szanajcy 5

siłownia

Mac Teresa

Poniedziałek

Wtorek

Środa

7:15

15:15

7:15

 

Szanajcy 17/19

 

4g

Materewicz Agata

 

 

 

 

Michalak Mariusz

 

 

 

 

Meszyńska Urszula

wtorek

16:05

Szanajcy 17/19

3g

Michnowska Bożena

piątek

8:50

oraz wg potrzeb

Szanajcy 17/19

38

Mierzejewska-Krupińska  Małgorzata

poniedziałek

15:15

Szanajcy 17/19

27

Mikulska Sylwia

 

 

 

 

Olech Anna

 

 

 

 

Paradowski Krzysztof

poniedziałek

8:50 + wg potrzeb

Szanajcy 5

Sala gim.

Pastuszak Magdalena

Piątek

15:15

Szanajcy 17/19

9

Piekut Anna

Piątek

16:05

Szanajcy 17/19

05g

Podołowski Łukasz

czwartek

15:15

Szanajcy 5

18

Rogal Rafał

 środa

16.05

Szanajcy 5

14

Rutkowski Rafał

czwartek

piątek

8.00- 8:45

8.00-8.45

Szanajcy 5

19

Skotnicka Joanna

czwartek

14:25

Szanajcy 17/19

4

Stolarek Sebastian

wtorek

7:15

Szanajcy 17/19

12

Sukiennik Cezary

wtorek

13:35

Szanajcy 17/19

08

Sutkowski Zdzisław

 

 

 

 

Szczepocka Anetta

poniedziałek

15:15

Szanajcy 5

22

Szczęsna Kasia

czwartki  

7:15

Szanajcy   5

29

Szczygielska - Cichy Małgorzata

 piątek

 15.10

 Szanajcy 5

 27

Szewczyk Ewa

poniedziałek

7:15

Szanajcy 5

23a

Tomaszkiewicz Dorota

czwartki

7:15

Szanajcy  5

25

Wcisło Anna

piątek

15:10

Szanajcy 5

36

Wrzesińska Małgorzata

Poniedziałek

czwartek

15:10

Szanajcy 17/19

26

Zielińska Monika

 Czwartek 

 14.25

 Szanajcy 17/19

 37g

Żmijewska Barbara

poniedziałek 

piątek 

7.30

7.30

Szanajcy 5

Szanajcy 17/19

29

27g

Żuprański Piotr

środa

14:25

Szanajcy 5

17

Wars i Sawa - program wspierania uzdolnionych

Deutsch-Wagen-Tour

Biuletyn Informacji Publicznej

***     Szkoła z tradycjami      ***      Istnieje od 1916 roku     ***    Szkoła z tradycjami     ***