Kształcimy w zawodach:

technik geodeta

technik geolog

technik budowy dróg

technik urządzeń i systemów energetyki odnawialnej

technik grafiki i poligrafii cyfrowej

    technik informatyk     

 

                                                                                                 



 

 

 

 

 

 

 

 

                                                                                                                                   

 

                                                                                                                                      

 

Koła zainteresowań oraz zajęcia wyrównawcze

 

rodzaj zajęć/koła dzień tygodnia godzina osoba prowadzaca
Język angielski konsultacje wtorek 7.15 Gutowska Ewa
Język angielski konsultacje piątek 14.50 Gutowska Ewa
Język angielski konsultacje poniedziałek 7.30 Tomaszkiewicz Dorota
Język angielski konsultacje wtorek 8.00 Tomaszkiewicz Dorota
Język angielski konsultacje wtorek 14.55 Borsuk Justyna
Język angielski konsultacje środa 7.30 Borsuk Justyna
Język niemiecki konsultacje poniedziałek 14.50 Stachoń Dorota
Język niemiecki konsultacje czwartek 7.15 Klimkiewicz Bożena
Język rosyjski konsultacje środa 15.40 Zarzecka Małgorzata
Język polski konsultacje/maturzyści poniedziałek 13.10 Górska Iwona
Język polski konsultacje czwartek 14.00 Górska Iwona
Język polski / konsultacje czwartek 14.00 Wielgórska Izabela
Matematyka / konsultacje piątek 7.15 Szczęsna Katarzyna
Matematyka / koło zainteresowań wtorek 14.05 Szczęsna Katarzyna
Matematyka / konsultacje poniedziałek

7.15

14.05

Szewczyk Ewa
Fizyka wtorek 7.15 Kasprzak Barbara
Geografia konsultacje

poniedziałek  

piątek

14:55

14:55

Cal Krzysztof
Historia / wos / konsultacje/ poniedziałek 13.05 Bandurewicz Martyna
Historia / wos  środa 14.00 Bandurewicz Martyna
Historia / wos poniedziałek 7.15 Nowakowska Iwona
Zajęcia sportowe z koszykówki wtorek 14.50 Gorzkiewicz-Ładniak Iwona
Zajęcia sportowe / siłownia poniedziałek 14.50 Cieślak Ewa
Siatkówka dziewcząt i chłopców poniedziałek 14.50 Walczyński Ryszard
Siatkówka dziewcząt i chłopców środa 14.50 Walczyński Ryszard
Informatyka konsultacje     Hebda Kamila
kataster i gospodarka nieruchomościami (kl3 i 4)     Wasielewska Bożena
kataster i gospodarka nieruchomościami (kl4 nauka do egzaminu)     Wasielewska Bożena
systemy energetyki odnawialnej poniedziałek 12.25 Falkiewicz Karol
systemy energetyki odnawialnej

 

  Sutkowski Zdzisław
geodezja ogólna i miernictwo-konsultacje     Sczygielska-Cichy Małgorzata
geodezja inżynieryjna wtorek 7.15 Jończyk Zbigniew
geografia wtorek 15.40 Podołowski Łukasz
geodezja czwartek 7.15; 15.40 Podołowski Łukasz
koło geodezyjne poniedziałek 7.30 Rutkowski Rafał
koło geodezyjne wtorek 7.30 Rutkowski Rafał
informatyka geodezyjna poniedziałek 13.15 Panasiuk Ewa
informatyka geodezyjna wtorek 15.40 Panasiuk Ewa
koło geologiczne      
konsultacje / geologia      
koło drogowo - mostowe wtorek 14.00 Garwacki Tomasz
technik budowy dróg / konsultacje piatek 14.00 Michnowska Bozena
Matematyka poniedziałek, środa 14.10 Mac Teresa
Matematyka czwartek 13.15 Mac Teresa
Religia poniedziałek 14.05 Kraszewski Krzysztof


Wars i Sawa - program wspierania uzdolnionych

Deutsch-Wagen-Tour

Biuletyn Informacji Publicznej

***     Szkoła z tradycjami      ***      Istnieje od 1916 roku     ***    Szkoła z tradycjami     ***